Touchpen

Touchpen

12 grudnia 2014 4 przez admin

Nowoczesne rozwiązania przyjęły się na dobre w naszym życiu, dlatego dzisiaj, jeśli chcemy dotrzeć do klientów przez nadruk na długopisach to trzeba się nieco bardziej wysilić. Oczywiście tradycyjne długopisy są również dostępne, ale są również specjalne rysiki do tabletów czy telefonów komórkowych z ekranem dotykowym. Skoro ludzie bardzo często korzystają z takich urządzeń to wydrukowanie logo firmy albo jakiś o niej informacji na takim niepozornym rysiku będzie idealnymi rozwiązaniem. Zauważmy, że z takiego urządzenia korzystamy praktycznie wszędzie, a zatem reklama może docierać bardzo szybko w wiele miejsc.

Jaki Touchpen z nadrukiem?

To już będzie zależne tylko od tego, na co się nastawiamy. Można wybierać typowy rysik jak model ONE TOUCH, który kosztuje niecałą złotówkę netto. To naprawdę niska cena jak na stworzenie czegoś z naszą reklamą. Taka reklama na pewno będzie idealnym rozwiązaniem dla młodych ludzi, którzy uwielbiają elektroniczne urządzenia i nie rozstają się z nimi nigdzie. Jeśli chcemy dotrzeć do osób, które korzystają z elektroniki, ale jeszcze potrzebują tradycyjnego długopisu to model MOBY TOUCH jest idealnym rozwiązaniem. Łączy w sobie zwykły długopis gdzie z jednej strony mamy wkład, a z drugiej gumkę przeznaczoną do klikania na ekranie naszego urządzenia.

Najważniejsze to utrafić z odpowiednią treścią reklamy tak żeby klienci ją widzieli i zapamiętali. Wtedy sukces mamy gwarantowany i rysiki szybko nam się zwrócą nawet, jeśli zamówimy setki różnych modeli.

Art. pochodzi z: http://penmarket.pl/Ecommerce,action&productsList,id&37.html Dodany 12-12–2014