Innowacyjne sposoby dla nowatorskich biznesmenów

Innowacyjne sposoby dla nowatorskich biznesmenów

17 grudnia 2020 6 przez Agnieszka

Gdy jesteś fanem nowatorska i funkcjonalności, to z całą pewnością musisz przejrzeć ten artykuł i sprawdzić stronę www https://www.dennert.pl/. Wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które na pewno spodobają się każdemu i posłużą na wiele lat. Wykonujemy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co buduje pewną renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi największymi zaletami? Są to np.:

  • dokładność,
  • roztropność.

Szczególnie interesujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Szczególnie możemy pochwalić się odpowiednim i fachowym wykonaniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma przyjmuje blisko pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy rozrzuceni są na sześciu oddalonych od siebie terenach. Z uwagi na to my oferujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław i nie tylko.

Najdoskonalsza rodzinna działalność

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z wieloletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako specjalistyczni dostawcy produktów przeznaczonych do natychmiastowego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą klasę, a także nasze 80-letnie doświadczenie w fachu. Na początku nasza firma stanowiła jedynie hurtownię towarów budowlanych. Natomiast w późniejszym czasie jej właściciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób prędki i po kosztach. Tak zrodziła się pomysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których wykorzystywano zaledwie czy w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się słynna nie jedynie na obszarze Niemiec, lecz w równym stopniu na całym świecie. Staliśmy się kreatorem specjalności budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i poparcie inwestorów budowlanych, to akurat pionierskie rozwiązania firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. stworzono koncepcje piwnicy prefabrykowanej, a następnie poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednakże najwidoczniejszym popularnością chlubią się stropy kanałowe szczególnie ten typu Teriva lub Filigran. W 2010r. pozostały one uznane przez niezależne jury za najlepszą innowację. Dowodzi to, że firma Dennert zawsze wybiega o krok na przód, jak również stara się znaleźć coraz to nowszych i bardziej przyszłościowych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, z uwagi na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najlepsza oferta i najmocniejsze plusy – stropy kanałowe

Nasza propozycja jest szczególnie rozbudowana i każdy z całą pewnością wyselekcjonuje sobie coś dla siebie lub pełen pakiet, jaki marzy, by wdrożyć w swoim domu, firmie. Przede wszystkim zajmujemy się na przykład schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy wykonać prawie każdą koncepcję. Oferujemy superszybki montaż, pierwszorzędne wykończenie i skuteczna izolację akustyczną. Pochwalić możemy się wodoszczelną piwnicą modelu base. Jest ona natychmiastowa w montażu, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Zaiste do zrobienia jej używa się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z wykorzystaniem wyjątkowej techniki łączenia. Na utworzenie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy użyciu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych i drzwiowych. Najmocniejszym przymiotem takiej piwnicy naturalnie poza krótkim czasem wykonania jest niebywale duża wodoszczelność. Ale naszym najgłówniejszym dokonaniem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe transportowane są na plac budowy jako suche fragmenty, odpowiednio wcześniej przyrządzone do montażu. Są one niezwykle solidne, z uwagi na to nie jest koniecznością stosowanie podpór do ich montażu. Zastosować tutaj jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są mocno nowatorskie i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych potrzeb z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi atutami jesteśmy w stanie się pochwalić poza tym? Są to zwłaszcza:

  • praca w fabryce,
  • logistyka,
  • ekipa specjalistów,
  • nowoczesne budowanie.

Dzięki fabrykacji w fabryce domy naszych interesantów odznaczają się najwyższą klasą. Dzięki temu jesteśmy w stanie też zyskać na oszczędności energii oraz kosztów. Jeśli chodzi o element logistyczny, to wszystkie wytworzone, przygotowane już części transportowane są na plac budowy. Ze względu na to należy jedynie parę kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, gotowe części będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu doświadczonej ekipie ekspertów na życzenie klienta jesteśmy w stanie skręcić elementy na miejscu w taki sposób, ażeby zapewnić terminowe i jak najszybsze ukończenie budowy. Ale za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie staje się zupełnie przewidywalnym procesem.

Artykuł został wydany przez administratora www strony strop/Stropy.